Hakkımızda

PİMTAŞ A.Ş. 1977 yılında kurulmuş olup, üretime başladığı andan itibaren plastik inşaat malzemelerinin (Boru, Ek parça, Küresel Vana, Kelebek Vana, Çekvalf, Rakor, Havuz ve Tesisat teknik ekipmanları) kendine özgü tasarımını ve imalatını yapan, plastik sektöründeki uluslar arası öncü kuruluşlardan biridir.

Bugün Pimtaş Plastik , ISO 9001 kalite yönetim sistemine ve TSE Belgesine sahip olarak en yeni teknolojik altyapı, makine ve kalıp sistemleri ile başta Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 105 ayrı ülkeye ihracat yapan ve 81 ilde tüketicinin memnuniyetini ve güvenini kazanmış bir firmadır.

Firmamıza ait üç ayrı üretim tesisi, Gebze Plastikçiler Organize Sanayi bölgesinde diğeri Gebze E5 Eskihisar sapağında bulunmaktadır. Toplam 50000 m2 kapalı 22000 m2 açık alana sahiptir.350’yi aşkın tecrübeli çalışanı ile 7/24 hizmet vermektedir.1977 yılından beri siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ürünler ve hizmetler sunabilmek için üretiyor ve her geçen yıl kendimizi yeniliyoruz.

Misyon

Güçlü bilgi birikimimizi, şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetimizle fark yaratmak.

Vizyon

Pimtaş Markasını tüm dünyada bilinir hale getirmek için gelişen teknolojiye paralel olarak, yenilikçi, mantıklı, ilkelerimiz ve sorumlu yaklaşımımızla, yüksek standartta ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak.

 

©2021- PİMTAŞ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. TTR BİLİŞİM