Hakkımızda

1977 yılında kurulan Pimtaş Plastik A.Ş. geçmişten gelen deneyimini günümüzün teknolojisini kullanarak 4 büyük fabrikasına kurmuş olduğu  üretim tesisinde,üretmiş olduğu kendine özgü tasarıma sahip olan 8.000 den fazla ürününü 107 ülkeye ihracat yaparken,  ülkemizde 81 ilde bulunan geniş bayi ağı ile müşterilerine ulaştıran plastik sektöründeki uluslararası öncü kuruluşlardan biridir.

%100 yerli sermaye şirketi olan Pimtaş Plastik, 43 yıl önce temelleri atılırken içinde bulunan o heyecanını hiç kaybetmeden 300 den fazla çalışanı ile kendisine koymuş olduğu hedef doğrultusunda emin adımlarla hızlı bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir.

Pimarge’nin temelini atan Pimtaş Plastik A.Ş. Sıfır atık yönetimini uygulayan ilk özel şirket olmanın haklı gurununu yaşamaktadır. Yılda 20 den fazla proje gerçekleştiren Pimarge sektörün sorunlarını çözmek adına yenilikçi çözümler üretmektedir.

Pimtaş Plastik olarak üniversiteler ile kurmuş olduğumuz iş birliğimiz ile akademik bilgiyi, teorik bilgi ile güçlendirerek sektörde nitelikli personellerin sayısını arttırmaya yönelik master programına sahiptir.

ISO 9001 kalite yönetim sistemine ve TSE Belgesine sahip olarak en yeni teknolojik altyapı, makine ve kalıp sistemleri ile tüketicinin ihtiyaçlarını karşılayan, ürettiği kaliteli ürünleri birlikte benimsediği müşteri memnuniyeti politikamız ile müşterilerimizden gelen geri bildirimleri, müşteri destek personellerimiz ile birlikte özenle inceliyor ve müşterilerimizin  %100 memnuniyetlerini sağlamak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Plastik sektörünün öncü şirketleri arasında gösterilen Pimtaş Palstik, geçmişten gelen değerli bilgi birikimini, şirketin temel değerlerinden ödün vermeden sürekli gelişen teknoloji ile birlikte kullanarak ürettiği ürün ve hizmetlerde fark yaratarak yoluna devam etmektedir.

Pimtaş Plastik Markaları Aşağıdaki Gibidir

Pimsu Pimtaş , PimArge, HGT ( Hydro Grow Tech ) , Atlas Havuz, Zero Recyling

 

Vizyon

Pimsu Pimtaş, 2030 yılında dünyada boru ve bağlantı ekipmanları sektörünün en büyük 3 şirketi arasında yer alacak ve değerli marka algısını sürdürecektir.

Misyon

Biz, Ürettiğimiz ürünlerle insan medeniyetinin alt yapısına hizmet ediyoruz.

Yeryüzünde İnsan hayatına suyun rahat, güvenilir ve standartlara uygun bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Ürettiğimiz ürünlerle, insanların temel ihtiyaçlarının karşılanmasından, kaliteli ve konforlu bir yaşamın oluşmasına ve sürdürülmesine kadar tüm yaşam alanlarına destek oluyoruz.

Tarım, Turizm, İnşaat ve altyapı sektörlerindeki müşterilerimizin bize duyduğu güvene; kaliteli, hızlı ve ulaşılabilir plastik boru ve bağlantı ekipmanları üreterek cevap veriyoruz.

Pimsu Pimtaş Markasını tüm dünyada bilinir hale getirmek için gelişen teknolojiye paralel olarak, yenilikçi, mantıklı, ilkelerimiz ve sorumlu yaklaşımımızla, yüksek standartta ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak.

Değerlerimiz

Etik ve Güvenilir olmak; Etkileşim ve ticaret ilişkisi içinde olduğumuz tüm paydaşlarımıza karşı etik değerlerimize ve verdiği sözlere saygılı ve ticaretin güven olmadan yürümeyeceğinin bilincinde olarak hareket ederiz. Kurulduğumuzdan bugüne insanların saygısı ve güveniyle büyüdüğümüzü iyi biliriz.

Yeniliğe ve Gelişime açık olmak; Değişim ve gelişimin bir işletme için gerekliliğine inanırız, İş süreçlerimizde ve içinde bulunduğumuz Pazar dinamiklerinde teknolojik ihtiyaçlara ve pazardaki değişimlere duyarlı olarak daha iyiye doğru götürmek için kurumca adımlar atmaktan geri durmayız.

Müşteri ve Kalite odaklılık; Müşterilerimize ve işimize duyduğumuz saygının gereği olarak ürün ve hizmetlerimizin kalitesini müşterilerimizin beklentilerinin üstünde sunmaya gayret ederiz.

 İnsan Odaklılık; Bizim işimizin temeli insan ilişkilerine dayanır, biz insan ile üretir ve insana hizmet ve ürün satarız. İnsana değer verdikçe işimize ve kendimize değer katmış oluruz.  O nedenle İnsanın kıymetini biliriz.

İletişim odaklılık; Kurum içinde ve dışında çalışanlarımız, paydaşlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle olduğu gibi sağlıklı, dürüst ve açık bir iletişim yolu izleriz.

Sürdürülebilirlik/İstikrar: Biz başarının veya karlılığın dönemsel ve göreceli birer kavram olduğunu biliriz, Sektörümüzde kalıcı olmak için sistemimizin tüm parçalarının aynı uyum ve kararlılıkla geleceğe doğru ilerlemesini sağlarız.

Çevreye ve topluma saygı; Doğaya, hayvanlara ve Topluma karşı sorumluluklarımızın farkındayız. Gelecek nesillerin yaşayacağı dünyada ürün üretirken ve doğayı kullanırken, iyi şeyleri azaltmamaya ve üzerine yeni değerler eklemeye özen gösteririz.


 

©2021- PİMTAŞ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. TTR BİLİŞİM